Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси Ірини Килинич за позовом до Міністерства транспорту та зв’язку України про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси Ірини Килинич за позовом до Міністерства транспорту та зв’язку України про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» представила інтереси Ірини Килинич за позовом до Міністерства транспорту та зв’язку України про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Справа розглядалася у Деснянському районному суді м. Києва, який задовольнив позов у повному обсязі. Інтереси Ірини Килинич у справі представляв старший юрист Юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Олексій Уколов.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda