Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко і старший юрист Роман Кравченко взяли участь у семінарі - практикумі «Правові аспекти супроводу процедури банкрутства фізичних осіб і підприємств» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко і старший юрист Роман Кравченко взяли участь у семінарі – практикумі «Правові аспекти супроводу процедури банкрутства фізичних осіб і підприємств»

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко і старший юрист Роман Кравченко взяли участь у семінарі – практикумі «Правові аспекти супроводу процедури банкрутства фізичних осіб і підприємств», організованому державним департаментом з питань банкрутства України, Асоціацією українських банків та Всеукраїнською громадською організацією «Союз Кризис Менеджерів України ». На семінарі були порушені проблемні питання процедури банкрутства в Україні та можливі шляхи його розвитку. Зокрема, учасники семінару обговорили проблемні питання банкрутства фізичних осіб-підприємців, роль і функції державного органу з питань банкрутства в реалізації державної політики щодо фінансового оздоровлення та банкрутства, тенденції та перспективи розвитку законодавства з питань фінансового оздоровлення та банкрутства.
У семінарі взяли участь судді, арбітражні керуючі, адвокати та юристи з різних регіонів України.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda