Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко прийняв участь у круглому столі, організованого виданням «Юридична газета» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко прийняв участь у круглому столі, організованого виданням «Юридична газета»

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко прийняв участь у круглому столі, організованого виданням «Юридична газета» на тему «Розвиток ключових сфер юридичної практики та особливостей ведення менеджменту в юридичних компаніях в 2010 році. Прогнози на 2011 рік».

У ході круглого столу представники провідних юридичних компаній України розглядали актуальні питання роботи юристів у 2010 році в сферах врегулювання конфліктів, корпоративного права та M & A, банків і фінансів, а також прогнозів розвитку бізнесу в 2011 році.

Фоторепортаж із заходу.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda