Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу 50 кращих юридичних компаній України, що проводиться редакцією «Юридична практика» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу 50 кращих юридичних компаній України, що проводиться редакцією «Юридична практика»

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу 50 кращих юридичних компаній України, що проводиться редакцією «Юридична практика»

Дослідження проводилося у кілька етапів. Так серед провідних юридичних фірм України ЮФ «Центр правового консалтингу» за кількістю юристів посіла 15, а по доходу 25 місце.
Серед кращих українських юридичних фірм «Центр правового консалтингу» опинилася на 32 місці. У загальному рейтингу юридичних компаній України (в т.ч. міжнародних юридичних фірм) ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 41 місце серед 50 кращих юридичних фірм України.
У порівнянні з результатами дослідження минулого 2009 року, в якому компанія брала участь вперше, позиції компанії значно зросли. Так за показниками прибутковості компанія піднялася на 2 позиції, за кількістю юристів на 5 позицій, а в загальному рейтингу компанія піднялася на 7 позицій.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda