4 березня 2011 в Прес-Центрі «ЛігаБізнесІнфо»відбувся круглий стіл «Взаємовідносини платників податків з контролюючими та правоохоронними органами: захист бізнесу від незаконних дій представників влади» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

4 березня 2011 в Прес-Центрі «ЛігаБізнесІнфо»відбувся круглий стіл «Взаємовідносини платників податків з контролюючими та правоохоронними органами: захист бізнесу від незаконних дій представників влади»

Генеральним партнером заходу виступила ЮФ «Центр правового консалтингу». У рамках заходу були розглянуті питання застосування норм Податкового Кодексу в часі, особливості адміністрування податків у зв’язку з набранням чинності Податкового Кодексу, порушення кримінальної справи проти посадової особи у зв’язку з ухиленням від сплати податків, порушення кримінальної справи проти власника бізнесу і як діяти при виїмцідокументів. Доповідачами з розглянутих питань виступили Артур Нонко – керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу», Антон Поляничко – заступник начальника відділу забезпечення роботи четвертої судової палати (податкові спори) Вищого Адміністративного суду України, Василь Андросюк – адвокат, партнер ЮФ «Центр правового консалтингу», Євген Солодко – керуючий партнер ЮФ «Солодко и Партнеры».

Фото з засідання круглого столу дивіться на Інтернет порталі ЛІГА

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda