Керуючий партнер ЮФ "Центр правового консалтингу" Артур Нонко розповів глядачам каналу «UBR» про зміни в роботі українського ринку зерна у зв'язку зі вступом в силу Податкового Кодексу - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ “Центр правового консалтингу” Артур Нонко розповів глядачам каналу «UBR» про зміни в роботі українського ринку зерна у зв’язку зі вступом в силу Податкового Кодексу

Керуючий партнер ЮФ “Центр правового консалтингу” Артур Нонко розповів глядачам каналу «UBR» про зміни в роботі українського ринку зерна у зв’язку зі вступом в силу Податкового Кодексу і, зокрема, ситуацію із звільненням від оподаткування ПДВ операції з продажу зерна і технічних культур.

Нагадаємо, що Податковий кодекс містить норму, згідно з якою операції з продажу зерна і технічних культур (соняшник і ріпак) звільняються від оподаткування ПДВ (за винятком першої поставки сільськогосподарських культур виробником).

Фрагмент відео-інтерв’ю дивіться у розділі «Відео-центр»

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda