Фахівці юридичної фірми «Центр правового консалтингу» взяли участь у проведенні Урочистої церемонії вручення нагород за поширення культури pro bono в рамках проекту святкування «Всеукраїнського тижня права» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Фахівці юридичної фірми «Центр правового консалтингу» взяли участь у проведенні Урочистої церемонії вручення нагород за поширення культури pro bono в рамках проекту святкування «Всеукраїнського тижня права»

12.12.2012 фахівці юридичної фірми «Центр правового консалтингу» взяли участь у проведенні Урочистої церемонії вручення нагород за поширення культури probono в рамках проекту святкування «Всеукраїнського тижня права»

Захід мав на меті відзначення юридичної фірми, яка була найактивнішою у поширенні практики/культури probono в Україні, в рамках проекту Агентства США з Міжнародного розвитку USAID«Правова країна» щодо розвитку корпоративної соціальної відповідальності юристів комерційних юридичних фірм для забезпечення рівного доступу до правосуддя всіх громадян, незалежно від їх соціального і майнового статусу.
У заході приймали участь старший юрист юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Роман Кравченко а також юристи Павло Крук, Анна Грушко та Марина Карабань.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda