Юридична Фірма «Центр Правового Консалтингу» представила інтереси ПАТ «Вест файненс енд кредит банк» у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична Фірма «Центр Правового Консалтингу» представила інтереси ПАТ «Вест файненс енд кредит банк» у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ

 

Юридична Фірма «Центр Правового Консалтингу» представила інтереси ПАТ «Вест файненс енд кредит банк» у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, у справі про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ задовольнила касаційну скаргу ПАТ «Вест файненс енд кредит банк», скасувавши рішення Апеляційного суду м. Києва та залишивши рішення Голосіївського районного суду м. Києва в силі.
Таким чином інтереси нашого клієнта в касаційному провадженні були успішно захищені. Керівництво проектом здійснював партнер ЮФ «Центр Правового Консалтингу» Андрій Олефіренко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda