Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Миколайович Олефіренко був визнаний одним з найкращих юристів України у сфері судового права - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Миколайович Олефіренко був визнаний одним з найкращих юристів України у сфері судового права

На початку червня провідне професійне видання «Юридична газета» представило результати власного всеукраїнського дослідження якості надання юридичних послуг «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2012–2013». Редакція юридичного щотижневика на сторінках свого видання опублікувала список ТОП-100 найкращих юристів України, яких, за версією клієнтів, безпосередньо відзначили та рекомендували на 2013 рік як провідних юридичних радників.

За результатами професійного рейтингового дослідження «Вибір клієнта», керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Миколайович Олефіренко увійшов до списку ТОП-100 найкращих юристів України і був визнаний і рекомендований одним з найкращих юристів України у сфері Судової практики і судового процесу в 2013 році.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda