Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси клієнта в апеляційному суді Київської області у кримінальній справі - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси клієнта в апеляційному суді Київської області у кримінальній справі

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси клієнта в апеляційному суді Київської області у кримінальній справі, в якому клієнта звинуватили у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 190 КК України.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси фізичної особи в апеляційному суді Київської області якого суд першої інстанції визнав винним у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 190 КК України. За наслідками розгляду апеляційної скарги адвоката компанії, судом винесено ухвалу, якою апеляційна скарга задоволена, а вирок Києво – Святошинського районного суду Київської області скасовано і справу відправлено на нове судове слідство до суду першої інстанції.

Представлення інтересів клієнта в суді здійснював адвокат юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Уколов Олексій.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda