Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси клієнта в Київському апеляційному адміністративному суді у справі про скасування рішення ДПІ у Шевченківському районі м. Києва - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси клієнта в Київському апеляційному адміністративному суді у справі про скасування рішення ДПІ у Шевченківському районі м. Києва

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» захистила інтереси АО «Центр правового консалтингу» в Київському апеляційному адміністративному суді у справі про скасування рішення ДПІ у Шевченківському районі м. Києва про відмову включення до реєстру неприбуткових організацій та установ Адвокатського об’єднання. За наслідками розгляду апеляційної скарги Адвокатського об’єднання, судом винесено ухвалу, якою апеляційна скарга задоволена, постанову Окружного київського адміністративного суду скасовано.

Представлення інтересів клієнта в суді здійснював юрист юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Шаманіна Віталій. Керівництво проектом здійснював партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Артур Нонко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda