Юридична фірма «Центр правового консалтингу» надала консультації приватному забудовнику про можливість використання інструментів фінансового ринку при залученні коштів фізичних осіб в будівництво - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» надала консультації приватному забудовнику про можливість використання інструментів фінансового ринку при залученні коштів фізичних осіб в будівництво, податкових наслідків для всіх учасників, і документального оформлення правовідносин між учасниками таких правовідносин, включаючи інвесторів.

Юридичні консультації надавали керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Артур Нонко та провідний юрист Микола Осінський.

Дізнайтеся більше про послуги ЮФ «Центр правового консалтингу» в сфері юридичного консалтингу з питань залучення коштів в будівництво житла і нежитлової нерухомості.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda