Партнер выступит докладчиком на PRE – ICO Enjoy Life
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

30.10 17 Enjoy Life, юридичний супровід якого здійснює ЮФ «Центр правового консалтингу», проводить PRE – ICO, де доповідачем виступить керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко з темою правового та податкового регулювання побудови корпоративної структури бізнесу, оформлення об’єктів інтелектуальної власності, процедури ICO, особливостей механізму випуску та продажу цифрових токенів.

ЩО ж таке ICO і чому спостерігається такий високий інтерес у світі?

ICO (Initial Coin Offering) є одним із способів залучення капіталу в малий бізнес – форма інвестицій в нові проекти у вигляді випуску і продажу нових цифрових токенів, який має великий шанс у майбутньому потіснити традиційні методи залучення капіталу в бізнес.

ЧИМ привабливий ICO для стартапу?

Компанія, яка компетентно укладає угоду, може отримати кошти в досить короткі строки. Не слід забувати, що фактичні строки прямо пропорційно залежать від обраної юрисдикції і часу, витраченого на рекламну кампанію, широкого висвітлення в ЗМІ та бази активних, зацікавлених в ціні, користувачів.

ЩО необхідно для проведення ICO?

  • компанія робить анонс майбутнього проекту;
  • стартап випускає офіційну оферту з пропозицією кріптоінвесторам придбати токени проекту, датою старту, тривалістю збору, кількістю випущених токенів та іншими деталями. На цій стадії важливо презентувати свій проект якомога ширшому колу потенційних покупців;
  • в призначений день компанія запускає ICO, інакше також називається TGE (token generation event) або ITO (initial token offering), отримує кріптоінвестиціі і розподіляє токени серед кріптоінвесторів.

Стартап випускає певну кількість токенів, які пропонують інвесторам в обмін на кріптовалюту, які потім повністю або частково конвертуються в фіатні гроші, частина з яких може резервуватися для самої компанії, а решта обсягу потрапляє на ринок. Ці гроші використають для розвитку компанії. Ціна може змінюватися, як в одну, так і в іншу сторону.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda