Согласование договора авторского надзора.
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Клієнт:

YOD Studio of Commercial Design – дизайн – студія, яка спеціалізується на розробці дизайну в сфері комерційних інтер’єрів.

Суть справи:

Клієнт звернувся в ЮФ «Центр правового консалтингу» з метою правильно і юридично грамотно допомогти оформити авторський нагляд зі своїм замовником. Авторський нагляд – це комплексна послуга, яка включає в першу чергу контроль авторів (дизайнерів) за роботою будівельників, для того щоб домогтися відповідності виконуваних робіт затвердженим дизайн-проекту. Були озвучені наступні важливі моменти співпраці і роботи з замовником: регулярне відвідування об’єкта фахівцем, який здійснює нагляд, контроль відповідності виконуваних робіт дизайн-проекту, коригування та зміна документації, консультації для будівельників, ведення журналу авторського нагляду, прийняття оперативних заходів щодо усунення виявлених відступів від робочої документації, конфіденційність і відповідальність сторін. Автор має повне право зобов’язати будівельників виправити свої недоліки, якщо вони виникли через невідповідність проекту і ремонтних робіт.

Результат:

В ході переговорів з Клієнтом, були виділені основні положення і умови надання їх послуг замовникові, був складений договір авторського нагляду щодо впровадження дизайн-проекту, форми технічного завдання, акти виконаних робіт і зміни до дизайн – проекту. Клієнт залишився задоволений якістю наданої послуги. Консультацію здійснював керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Олефіренко.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda