Що таке ескроу рахунок в банку?
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
Що таке ескроу рахунок в банку?

Останнім часом з вуст юристів все частіше можна почути заморське слово «ескроу». Юридична фірма «Центр правового консалтингу» не з чуток знає, про що йде мова, адже наші юристи успішно представили інтереси японського інвестора в угоді з придбання об’єкта елітної офісної нерухомості в Києві з використанням банківського рахунку умовного зберігання (ескроу).

Перш за все, варто розшифрувати, що таке «ескроу рахунок» – це спеціальний рахунок, на якому кошти блокуються до того часу, поки не виконаються зобов’язання. Це не тільки зручний інструмент для підтвердження платоспроможності, а й своєрідна гарантія від недобросовісних дій сторін. У світовій практиці рахунок ескроу використовується найчастіше в операціях з нерухомістю.

Використання рахунків ескроу є новою практикою для України, і хоча можливість відкриття таких рахунків з’явилася ще в 2017 році, вони до цього часу майже не використовуються. Юристи «Центру правового консалтингу» спільно з банком розробили договір умовного зберігання, який став першим подібним договором в діяльності банку.

Механізм угоди від початку і до кінця був розроблений нашими юристами. Під час проведення подібної процедури дуже важливо не тільки захистити інтереси інвестора, а й збалансувати їх з інтересами продавця, що і було дотримано на кожному етапі угоди. Юристам «Центру правового консалтингу» вдалося провести операцію надійно і без ризику для клієнта.

Проект був комплексний і реалізовувався в кілька етапів – роботу по супроводу угоди в питаннях банківського та податкового права очолював керівний партнер Нонко Артур Вікторович, а роботу в питаннях господарського та корпоративного права – керівний партнер Олефіренко Андрій Миколайович.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda