ЮФ "ЦПК" не дозволила стягнути податок з прощених відсотків
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
оскарження рішення податкової

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» успішно захистила інтереси фізичної особи в апеляційному адміністративному суді у справі про скасування податкових повідомлень-рішень, винесених Державною податковою інспекцією одного із районів міста Києва.

Податкові повідомлення-рішення були винесені на підставі Акту позапланової невиїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства, який був складений у зв’язку із отриманням від банківської установи довідки про прощення частини тіла кредиту та процентів за користування кредитом.

Зазначені податкові повідомлення-рішення були оскаржені в судовому порядку. За наслідками розгляду позову суд першої інстанції виніс рішення, яким відмовив у задоволенні позову в повному обсязі.

Не погоджуючись із винесеним рішенням, юристами ЮФ «Центр правового консалтингу» було підготовлено апеляційну скаргу щодо оскарження рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Під час розгляду справи апеляційним судом було встановлено безпідставність та необґрунтованість зазначених податкових повідомлень-рішень, в результаті чого була винесена постанова, якою рішення окружного адміністративного суду скасовано та прийнято нове рішення, яким позовні вимоги задоволені частково – податкові повідомлення-рішення скасовані в частині стягнення податкових зобов’язань нарахованих щодо прощених процентів за користування кредитом.

Представлення інтересів клієнта в суді здійснював адвокат ЮФ “Центр правового консалтингу” Кравченко Роман.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda