Підтримка підприємців та фізичних осіб з України в Польщі
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
Rapala

Команда юридичної компанії «Рапала» (Rąpała) [http://kancelariarapala.pl/releases/english], яка складається з фахівців у сфері корпоративного права та судових процесів, активно підтримує підприємців та фізичних осіб з України у веденні бізнесу на території Польщі.

 

Починаючи з 2017 р. юристи Компанії співпрацюють з юридичною фірмою «Центр правового консалтингу», що знаходиться у Києві [https://cpk.ua/en/main/]. Керуючими партнерами фірми «ЦПК» є Пан Андрій Олефіренко та Пан Артур Нонко, які управляють командою більш ніж з 20-ти юристів, які надають послуги як державним, так і приватним юридичним особам в Україні, міжнародним асоціаціям та організаціям. Юридичні фірми «Рапала» та «ЦПК», використовуючи знання своїх ринків та правових систем, спільно підтримують підприємців з України у веденні бізнесу в Польщі. В ході багаторічної співпраці з адвокатами, які надають юридичну допомогу на території України, команда фірми «Рапала» неодноразово підтримувала підприємців у комплексному перенесенні підприємницької діяльності з території України на територію Польщі та успішно консультувала щодо розвитку та ведення бізнесу.

 

Процесуальний відділ фірми також підтримує клієнтів з України, серед іншого, щодо легалізації перебування працівників у Польщі, оформлення трудових відносин та початку підприємницької діяльності відповідно до нормативних актів. Адвокат Кшиштоф Рапала (Krzysztof Rąpała), який керує роботою корпоративної команди, підтримує громадян та компанії з України у купівлі й оренді нерухомості в Польщі, здійснюванні всіх інвестицій та консультує у повсякденних справах щодо економічної діяльності.

 

Використовуючи перевірені рішення, команда юридичної фірми «Рапала» підтримує суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб з України у всіх видах діяльності в Польщі, а також, співпрацюючи з податковими консультантами та використовуючи знання бухгалтерів і фінансистів, пропонує комплексний юридичний супровід у складних юридичних процесах, у тому числі щодо перенесення бізнесу до Польщі.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda