Реєстрація дочірньої компанії з іноземним капілатом в Україні
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
дочірнє підприємство

Одним із способів здійснення іноземною компанією діяльності, в тому числі підприємницької, є відкриття дочірнього підприємства.

Дочірні підприємства призначені для розширення бізнесу компаній, у яких багато клієнтів в тих чи інших країнах, а також для поставок продукції без зайвих посередників.

Так, команда фахівців Юридичної фірми «Центр правового консалтингу» допомогла підготувати всі необхідні документи і надала підтримку на всіх стадіях реєстрації дочірнього підприємства австрійського холдингу «Agrovo», який спеціалізується на поставках обладнання та технологій для птахофабрик і м’ясокомбінатів, а також з 1997 року є ексклюзивним представником найбільшого в світі виробника устаткування для сортування та пакування яйця і безперечного лідера галузі – нідерландського концерну FPS Moba в країнах СНД.

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» допомагає бізнесу пройти всі кроки реєстрації будь-якого підприємства – від обрання потрібних КВЕД, розробки установчих документів та визначення форми оподаткування, до проведення державної реєстрації, виготовлення печатки, ключів ЕЦП і відкриття банківських рахунків.

Проектом керував старший партнер, к.ю.н. Андрій Олефіренко, консультації з питань оподаткування надавала аудитор Юлія Пилипець, безпосереднім оформленням документів і процесом реєстрації займалися старший юрист Андрій Кравченко і юрист Сергій Андросюк.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda