Юридичний супровід будівництва електростанцій
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
електростанція Нафтогаз

Замовником будівництва сонячної електростанції виступає дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз» України».

Наша юридична фірма розпочала співпрацю із замовником будівництва ще на початковому етапі реалізації проєкту. Юристи компанії надавали консультації щодо вимог до земельної ділянки, процесу зміни цільового призначення та оформлення права користування землею, що включав: розробку містобудівної документації (детальних планів), надання дозволів на розробку проєктів землеустрою та їх затвердження місцевими органами влади.

На даний час, після отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, зареєстровано повідомлення про початок будівництва в Департаменті Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області та розпочато будівництво електростанції.

Однак, юридичний супровід об’єктів альтернативної енергетики не завершується вводом в експлуатацію. Тому після завершення будівництва, наші юристи продовжать консультувати клієнта з пить підключення СЕС до електромережі, отримання «зеленого» тарифу, укладання відповідних договорів тощо.

Наша юридична фірма має досвід супроводу будівництва сонячних, вітрових, біогазових електростанцій. А тому, в разі виникнення у Вас потреби в юридичному супроводі інвестиційних проєктів у сфері відновлювальних джерел енергії, – спеціалісти Юридичної фірми «Центр правового консалтингу» нададуть кваліфіковану допомогу із їх супроводу.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda