Гол в юридичні ворота - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
Юридична практика. – 2009. -№21

Гол в юридичні ворота

Юристи змагаються не тільки в юридичному полі, але й на футбольному. 16 і 17 травня ц.р. на першому в Україні стадіоні для міні-футболу «Новий Друк» відбулися перші два тури п’ятого турніру з міні-футболі серед юристів на кубок газети «Юридична практика». Організаторами виступили медіа-агентство Kiev Leading Media і видавництво «Юридична практика».

Учасниками турніру стали футбольні команди юридичних фірм і юридичних департаментів компаній, зокрема: «Адвокат-захист», «АБП» («Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»), «Магістри», «Сведбанк», «ЦПК Україна» («Центр правового консалтингу Україна»), «Держкомрезерв України», «Ювіто», «Юрлайн», «Євроюрис», «ВКП» («Василь Кисіль і Партнери») і «ЦПК» («Центр правового консалтингу»).

За умовами заходу в складі команд не можуть брати участь гравці-професіонали, тобто гравці вищої, першої, другої ліги з великого футболу, вищої, першої й другої ліги з міні-футболу, а також гравці бізнес-ліги категорії В або С. Команда, що зайняла перше місце, нагороджується кубком, медалями й одержує грошову винагороду в сумі 5 000 гривень. Друге й третє місця будуть відзначені почесними дипломами й медалями. Крім того, всі команди нагороджуються пам’ятними сувенірами. Гравці, кращі у своїх номінаціях, зокрема – кращий воротар, захисник, одержать призи від організаторів.

За результатами перших двох турів у групі А лідирують команди «Держкомрезерв України» і «Адвокат-захист», що набрали по 6 очка. «АБП» і «Магістри» одержали по 3 очки. У групі «В» лідирують команди «Ювіто», «ВКП» і «ЦПК», яким вдалося набрати по 3 очки. Таким чином, командам залишилося відіграти ще 3 тури. Ігри проходять щосуботи й щонеділі. Саме ж футбольне дійство протриває до 14 червня цього року.

Наталія МАМЧЕНКО “Юридична практика”

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda