Мертвий сезон оживила криза. Традиційне літнє затишшя в юрфірмах під загрозою? - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев
Юридична практика. – 2009. -№32 

Мертвий сезон оживила криза. Традиційне літнє затишшя в юрфірмах під загрозою?

… Спад бізнес-активності нашої компанії припадає, як правило, на період зимових свят: починаючи з двадцятих чисел грудня і закінчуючи кінцем січня, а також в період літніх відпусток в липні і серпні. Що стосується підйому бізнес-активності, то він найбільш характерний для останніх місяців зими, весни та початку осені», — коментує партнер юридичної фірми «Центр правового консалтингу» Андрій Коршун.

Втім, відзначає Андрій Коршун, на судових справах сезонність практично не выдображаэться, хоча термін розгляду справ в судах влітку збільшується у зв’язку з відпускним періодом.

Андрій Коршун відносно впливу на сезонність бізнес-активності економічної кризи відзначає, що, швидше, змінилася структура попиту на юридичні послуги, ніж змінилася залежність активності від сезону.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda