У 2012 рік ми вступаємо з позитивним настроєм та оптимістичними прогнозами - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

У 2012 рік ми вступаємо з позитивним настроєм та оптимістичними прогнозами

“Юридична газета” № 51-52 від 20 грудня 2011 року

Олефіренко Андрій – керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу»

Наша юридична фірма розвивається, і це підтверджується не лише нашим особистим відчуттям, а й певними зовнішніми ознаками, зокрема, оцінкою колег, рейтинговими дослідженнями. Для нас чи не найважливішим показником якості нашої роботи є продовження на 2012 рік роботи з нашою фірмою клієнтів, що працювали з нами протягом 2011 року.

Проблеми, що є в державі у політичній площині, мають наслідком низку негативних тенденцій, які проявляються і в інших сферах, зокрема, в економічній та бізнесовій. Можемо констатувати звуження потреб на ринку юридичних послуг у зовнішніх консультантах, з одного боку, і навпаки, – збільшення кількості юридичних фірм, які можуть надавати юридичні послуги високої якості. Тож значно підвищилася конкуренція.

Ми дещо змінили сегмент клієнтів, яким наша фірма надає юридичні послуги. Процес цей триває й нині. Наразі ми орієнтуємо нашу фірму на надання юридичних послуг банківському сектору в питаннях стягнення простроченої заборгованості, великим та середнім платникам податків, а також фізичним особам у податковій практиці. Певною мірою розширюємо сегмент іноземних клієнтів у питаннях інвестування коштів в Україну або представлення їх інтересів у судових спорах.

Необхідно було оптимізувати власну структуру стосовно видаткової частини з урахуванням запланованої дохідності фірми й при цьому не втратити темпи розвитку фірми на ринку юридичних послуг, а також фахівців у практиках, які сьогодні не користуються попитом, проте можуть мати попит у найближчому майбутньому. На наш погляд, на кінець року нам це вдалося зробити, тому в 2012 рік ми вступаємо із позитивним настроєм та оптимістичними прогнозами, проте не щодо ринку юридичних послуг у цілому, а щодо конкурентоспроможності нашої фірми на ринку зовнішніх консультантів у ці непрості часи.

 

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda