Нескінченний шлях професіоналізму. Принципи відбору та методи навчання молодих спеціалістів - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Нескінченний шлях професіоналізму. Принципи відбору та методи навчання молодих спеціалістів

Газета “Юридична газета” №9 від 2 березна 2010 року.

Коментар експерта:

Микола Осінський, юрист ЮФ “Центр правового консалтингу”

В багатьох юридичних компаніях крім досвідчених юристів працюють молоді спеціалісти, які ще не встигли набути необхідного досвіду. Юридична фірма «Центр правового консалтингу» не є винятком та в міру можливості приймає на роботу працівників без досвіду роботи. Звісно, що частка недосвідчених працівників є незначною і, в першу чергу, це обумовлено тим, що через специфіку роботи в юридичній сфері крім теоретичних знань юристу важливо володіти навичками застосування законів та підзаконних нормативно-правових актів на практиці, а тому робота молодого спеціаліста вимагає ретельної перевірки з боку більш досвідчених колег.
В юридичній фірмі «Центр правового консалтингу» молодий спеціаліст обов’язково проходить стажування під керівництвом більш досвідчених колег, при цьому строк такого стажування значною мірою залежить безпосередньо від самого спеціаліста. Під час стажування спеціаліст фактично виконує функції помічника юриста, а рівень складності завдань, які йому доручаються, поступово підвищується. При цьому, стажування є досить ефективною практикою, так як дозволяє молодому спеціалісту набути необхідний досвід, а роботодавцю – визначити професійні якості стажера та рівень підготовки, і, відповідно, зробити висновки щодо перспектив його роботи як юриста у майбутньому.
                Під час проходження стажування молодими спеціалістами, як правило, роботодавець в першу чергу звертає увагу на аналітичні можливості кандидата, його прагнення працювати, наявність базових знань, а також навиків роботи з профільним програмним забезпеченням.
При цьому слід відзначити, що такий недолік як нестача теоретичних знань молоді спеціалісти зважаючи на особисті психологічні якості, бажання навчатися та зростати професійно, можуть достатньо швидко усунути через отримання практичного досвіду.
Прочитати статтю повністю ви может на сайті “Юридичної газети”

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda