Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу 50 провідних юридичних фірм України 2010 року, проведеного редакцією «Юридична практика» - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Юридична фірма «Центр правового консалтингу» увійшла до рейтингу 50 провідних юридичних фірм України, що проводиться редакцією «Юридична практика»

Дослідження проводилося в кілька етапів. Так серед провідних юридичних фірм України ЮФ «Центр правового консалтингу» за кількістю юристів посіла 15, а за доходом 25 місце.

Серед кращих українських юридичних фірм «Центр правового консалтингу» опинилася на 32 місці. У загальному рейтингу юридичних компаній України (в т.ч. міжнародних юридичних фірм) ЮФ «Центр правового консалтингу» зайняла 41 місце серед 50 кращих юридичних фірм України.

У порівнянні з результатами дослідження минулого 2009 року, в якому компанія брала участь вперше, позиції компанії значно зросли. Так за показниками прибутковості компанія піднялася на 2 позиції, по числу юристів на 5 позицій, а в загальному рейтингу компанія піднялася на 7 позицій.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda