Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Артур Нонко був визнаний одним з кращих юристів у сфері податкового права в Україні - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Артур Нонко був визнаний одним з кращих юристів у сфері податкового права в Україні за версією спеціального дослідження видання «Юридична газета» ТОП – 250 «Кращі юристи , на думку колег по юридичному бізнесу ».
Суть дослідження полягає в опитуванні 150 юридичних компаній України. Кожен з юристів зазначених компаній шляхом незалежного анкетування вибирав найбільш професійних, на його думку, юристів в 30 запропонованих сферах практики.
Такі результати підтверджують визнання серед колег по юридичному бізнесу і високий рівень професіоналізму в сфері податкової практики керуючого партнера ЮФ «Центр правового консалтингу» Артура Нонко .

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda