Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Миколайович Олефіренко був визнаний одним з кращих юристів України в сфері судового права - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Миколайович Олефіренко був визнаний одним з кращих юристів України в сфері судового права

На початку червня провідне професійне видання «Юридична газета» представило результати власного всеукраїнського дослідження якості надання юридичних послуг «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2012-2013 ». Редакція юридичного тижневика на сторінках свого видання опублікувала список ТОП-100 найкращих юристів України, яких, за версією клієнтів , безпосередньо відзначили і рекомендували на 2013 рік як провідних юридичних радників.

За результатами професійного рейтингового дослідження «Вибір клієнта», керуючий партнер ЮФ «Центр правового консалтингу» Андрій Миколайович Олефіренко увійшов до списку ТОП-100 найкращих юристів України і був визнаний і рекомендований одним з кращих юристів України в сфері Судової практики і судового процесу в 2013 році.

Переможців рейтингу урочисто вітали 21 червня 2013 у затишному ресторані «Липський Особняк», де і пройшла офіційна церемонія нагородження кращих. Вручення почесних пам’ятних дипломів відбувалося з перервами на номери шоу-програми, під час яких фіналісти конкурсу могли привітати один одного і поспілкуватися в дружній атмосфері з гостями.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda