З 2012 року Україна зміцнює свої позиції в глобальному рейтинзі Doing Business, який формується Світовим банком на підставі досліджень показників ведення бізнесу в 190 країнах. Поліпшення бізнес клімату сприяє залученню іноземних інвесторів і міжнародних компаній, що подумують відкрити представництво в Україні. ЮФ «Центр правового консалтингу», працюючи з 2005, з легкістю надасть необхідну юридичну допомогу та позбавить від зайвих турбот при реєстрації іноземного представництва або дочірнього підприємства іноземної юридичної особи в Україні.


Хто наші клієнти?


Іноземні компанії (юридичні особи – нерезиденти), які бажають мати підрозділ своєї компанії в Україні, для здійснення через неї господарської діяльності, а також для представництва і захисту інтересів компанії.


Послуги нашої компанії:


ЮФ «Центр правового консалтингу» надасть повний спектр юридичних та бухгалтерських послуг для реєстрації представництва іноземного підприємства в Україні:

 1. Надання первинної консультації:

  • допомога у виборі найбільш придатної форми діяльності: представництво або дочірнє ТОВ;
  • бізнес планування та консультування з питань оподаткування;
  • надання попереднього списку документів, які потрібні для реєстрації представництв і дочірніх ТОВ в Україні;
  • роз’яснення норм чинного законодавства України про реєстрацію представництв і підприємств з іноземними інвестиціями, правил ведення господарської діяльності на території України, ведення звітності та інших питань.
 1. Податкове та фінансове планування діяльності:

 

Постійне представництво ТОВ (дочірнє підприємство)
Не утримується податок на репатріацію при перерахуванні доходів своєму головному офісу.Податок на репатріацію 15% при здійсненні на користь нерезидента виплат з доходів, з джерелом походження з України.
Суми доходів нерезидентів, які здійснюють свою діяльність на території України через постійне представництво, оподатковуються на прибуток в загальному порядку.
  Ставка встановлена на рівні 18%.
  Для окремих видів доходів ставки можуть бути: 0, 4, 6, 12, 15 та 20%.
  * Фінансування витрат від головного офісу визнається доходом представництва
Податок на прибуток 18%
 1. Юридичний супровід реєстрації представництва або дочірнього ТОВ:

  • підготовка всіх необхідних для процедури реєстрації документів;
  • допомога в легалізації документів (апостиль, консульська легалізація) при необхідності;
  • оплата державного мита та інших зборів;
  • подача документів до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для реєстрації представництва;
  • отримання свідоцтва про реєстрацію;
  • супровід процедури реєстрації в інших державних органах: податковій, Пенсійному фонді, внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і релігійних організацій
 1. Правове забезпечення господарської діяльності

  • допомога при підборі персоналу та офісного приміщення;
  • оформлення, розробка і впровадження внутрішніх документів необхідних для створення та ведення бізнесу: контракти, договори, угоди та інших;
  • ведення та подача звітності до контролюючих органів;
  • отримання різного роду дозволів та ліцензій;
  • юридичний супровід угод, в тому числі зовнішньоекономічних;
  • правова підтримка на етапі досудового врегулювання спірних ситуацій;
  • представництво інтересів клієнта в судах і органах державної влади при розгляді спорів.

Важливі аспекти реєстрації представництв і дочірніх ТОВ:


 1. Терміни і вартість процедури реєстрації іноземного представництва або дочірньої компанії

Реєстрація представництва передбачає обов’язкову оплату державного мита в розмірі 2500 доларів США і займає до 60 робочих днів, в той час як реєстрація ТОВ митом не обтяжується і займає 1 робочий день.

Ціна послуги з підготовки документів та супроводу реєстрації іноземного представництва в Україні – від 14 000 грн або 500 у.о.

Ціна послуги з підготовки документів та супроводу реєстрації дочірньої компанії іноземної юридичної особи в Україні – від 10 000 грн або 350 у.о.

 1. Документи для реєстрації іноземних представництв, дочірніх компаній

Для реєстрації іноземного представництва необхідно подати наступні документи:

 • заяву довільної форми про реєстрацію представництва;
 • виписку з торговельного (банківського) реєстру країни, де іноземний суб’єкт господарської діяльності має офіційно зареєстровану юридичну особу;
 • довідку від банківської установи, в якій офіційно відкрито рахунок заявника;
 • довіреність на здійснення представницьких функцій, оформлену згідно із законодавством країни, де офіційно зареєстровано юридичну особу заявника.

Дані документи неодмінно повинні бути нотаріально засвідчені за місцем їх видачі та легалізовані належним чином в консульських установах.

 1. Повноваження іноземного представництва та дочірньої компанії

Представництво підпорядковується рішенням материнської компанії. Це означає, що керівник представництва може діяти виключно в рамках доручення, виданого материнською компанією. ТОВ, напроти ж, самостійно приймає рішення, проте можна обмежити повноваження директора шляхом внесення відповідного пункту до статуту товариства.

 1. Працевлаштування іноземних громадян

У представництві діє спрощена процедура працевлаштування іноземних громадян, але при реєстрації потрібно вказати кількість співробітників-іноземців і в залежності від змін їх кількості, потрібно повідомляти Міністерство. Крім того, іноземним громадянам видаються спеціальні службові картки, які діють на території всієї України до трьох років. Приймання на роботу іноземця в товариство з обмеженою відповідальністю обумовлено отриманням дозволу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, на строк до одного року, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України .


Чому обирають нас?


У нашій особі клієнт отримує грамотного і відповідального зовнішнього консультанта, який має штат фахівців різної спеціалізації,які володіють англійською мовою.

Яке б юридичне завдання не стояло перед нами, ми завжди надаємо кваліфіковану і якісну послугу.

З Вами будуть співпрацювати фахівці, які найкраще знайомі із специфікою реєстрації постійних представництв нерезидентів на території України.Оставьте свой комментарий:/Write a comment:

*

Your email address will not be published.