Чи часто суд дає можливість адвокатам виголосити своб промову у дебатах до кінця? - сpk.ua
Центр правового консалтингу
Open/Close Menu Юридическая фирма ЦПК Киев

Чи часто суд дає можливість адвокатам виголосити своб промову у дебатах до кінця?

Редакція журналу “Український адвокат” звернулась до адвоката, партнера Юридичної фірми “Центр правового консалтингу” Ігоря Окунєва із проханням дати відповідь: “Чи часто суд дає можливість адвокатам виголосити своб промову у дебатах до кінця?”

– За загальним правилом судового процесу, тривалість судових дебатів не може бути обмежена певним часом, і на практиці, в основному, суди дотримуються цього правила. При цьому, здійснення представництва у судових справах свідчить, що суд, користуючись наданим йому законом правом, не дає промовцю оголосити свою промову до кінця, якщо він виходить за межі справи, що розглядається судом, або повторюється, що суперечить закону. Загалом, суди першої інстанції надають можливість оголосити промову в судових дебатах до кінця.

Журнал “Український адвокат”. №4 (32) квітень 2009 року.

ООО "Центр правового консалтинга". ® ЦПК. 2005-2019. Все исключительные права на весь материал, размещенный на сайте, принадлежат ООО " Центр правового консалтинга ". Размещение материалов сайта на других площадках допускается исключительно при указании прямой видимой ссылки на первоисточник.

Pacta Sunt Servanda