Комплексний супровід IT проектів


Якщо такі терміни, як «бекап», «фідбек» і «геймдев», здаються Вам знайомими або використовуються Вами в щоденному лексиконі, то Ви стовідсотково хоча б раз замислювалися про правову безпеку Ваших IT-продуктів. Однак юридичний супровід IT-проектів може бути цікавим не лише прямим розробникам різноманітного софту, але і:

Засновникам і менеджерам старт-ап проектів дізнатися більше про “Комплексний супровід START-UP проектів”

Українським і міжнародним компаніям-розробникам IТ продуктів

IТ фрілансерам

Співробітникам ІТ-компаній


Чому саме ми:


1. We know what is what but they don’t know what is what

Ми знаємо, що таке блокчейн, відрізняємо windows від linux, аутстаффінг від аутсорсингу, та іноді нам теж потрібен «саппорт». Наша компанія розуміє всі ризики, які можуть очікувати Вас на шляху до створення різних IT продуктів, і допоможе уникнути проблем.

2. Юридичний та бухгалтерський супровід IT проектів з  “нуля”

У Вас є ідея, Ви вмієте писати код, у Вас є хороша команда, але ви не знаєте, як юридично правильно оформити свій проект – welcome. Реєстраційні документи, сплата податків, бухгалтерський облік – ми візьмемо все на себе. Разом розробимо фінансовий план і навіть допоможемо з пошуком інвесторів. А після того, як Ваш проект стане успішним і прибутковим наша компанія допоможе Вам захиститися від недобросовісних конкурентів і настирливих контролюючих органів. З нами Ви зможете сконцентруватися на проекті і не відволікатися на чиновників і бюрократію. ⇒більше про послугу “Бухгалтерський і юридичний супровід бізнесу”

3. Реєстрація, реєстрація і ще раз реєстрація

У Вас є готовий продукт, і Ви хочете захистити свої права на нього? Наша компанія зареєструє права інтелектуальної власності на програмне забезпечення, а також розробить індивідуально для Вас ліцензійні договори, щоб Ви змогли безпечно продавати Ваш продукт. ⇒тут все про “Реєстрацію ТМ і авторських прав на комп’ютерну програму”

4. Це страшне слово – аутсорсинг

Не новина, що українські розробники затребувані на світовому ринку IT. Багато зарубіжних компаній шукають в Україні IT девелоперів для своїх продуктів. Наша компанія може допомогти в оформленні відносин між іноземними інвесторами та розробниками. Ми належним чином оформимо права інтелектуальної власності та забезпечимо юридичну безпеку подальшого використання продукту.

5. Економимо Ваш час і сили в спорах з інтелектуальної власності

На жаль, крадіжки трапляються не лише у фільмах та комп’ютерних іграх, тому якщо хтось вкрав у Вас софт або безпідставно намагається звинуватити Вас в плагіаті – звертайтеся до нас – ми зможемо забезпечити Вашу безпеку і позбавити Вас зайвих турбот. Вам не потрібно безпосередньо брати участь в конфліктах, розбиратися в юридичних тонкощах питання і сидіти в судових засіданнях. З нами все буде простіше – Ви ставите завдання, а ми його виконуємо. ⇒ще більше про “Представництво в судах та послуги адвокатів, в тому числі і в кримінальному процесі”

 


Принципи нашої роботи:


1. Конфіденційність

Будь-які взаємини з нами починаються з договору про нерозголошення інформації. Прийшовши до нас в офіс, ви зможете спокійно розповісти нам всі деталі і подробиці, і не боятись, що про це хтось дізнається.

2. Своєчасність

На початковому етапі ми розробимо план-графік, за яким ми з Вами будемо йти. За виконання кожного етапу ми надамо Вам звіт про нашу роботу.

3. Комплексність

Ми надаємо повний комплекс послуг в сфері бухгалтерського та юридичного супроводу. Більш того, Ви не залишитеся один на один з незнайомими питаннями, адже наші фахівці введуть Вас в курс справи і пояснять всі можливі варіанти вирішення проблеми.

4. Індивідуальний підхід

Кожна ситуація індивідуальна. У світі юриспруденції, як і в світі IT, не так багато шаблонів. Ми зможемо знайти індивідуальний і найбільш ефективний підхід до Вашої проблеми. Ми не пошкодуємо часу, щоб розібратися в Вашому питанні.